Harmonia Czasopismo lipiec - sierpień 2023

Czasopismo Harmonia lipiec - sierpień 2023

18.99
szt.
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 13.99
Paczkomaty InPost 13.99
Kurier FedEx 18.99
Kurier DPD 19.49
Kurier GLS 20
Poczta Polska 21.99
Kurier DPD 23.99
Kurier FedEx 23.99
Dostępność Mało
EAN 2100000501526

image


Dowiedz się więcej!

Czasopismo Harmonia na lipiec i sierpień 2023 to wydanie, które zawiera w sobie mnóstwo cennych artykułów i praktycznych porad na temat zdrowego stylu życia. Lektura dwumiesięcznika przy pysznej kawie lub herbacie pozwoli Ci zrelaksować się, a jednocześnie zyskać wiele wartościowych informacji dotyczących dbania o swoje zdrowie w naturalny sposób. Przeczytaj, dlaczego jeszcze warto zamówić czasopismo Harmonia!

Czasopismo Harmonia – co znajdziesz w wydaniu na lipiec i sierpień 2023?

Wydanie czasopisma Harmonia na lipiec/sierpień 2023 zawiera artykuły, m.in.:

  • "Kolagen - klej życia" dr Huberta Czerniaka.
  • "Zaburzenia ze spektrum autyzmu. Autyzm i zespół Aspergera." dr n. med. Piotra Witczaka.
  • "Substancje ratujące zęby" lek. dent. Igora Dogockiego.

Autorami treści są eksperci w swoich dziedzinach, którzy starają się pokazać zagadnienia związane ze zdrowiem z innej perspektywy. W wydaniu na lipiec i sierpień 2023 znajdziesz również artykuł na temat maślanu sodu Slavito, który jest substancją odżywiającą jelita.Maślan sodu możesz zamówić w sklepie internetowym E-Remedium – oferowane przez nas produkty SLAVITO to świetny wybór, co potwierdziło wielu zadowolonych klientów. Proponujemy wysokiej jakości suplementy diety, takie jak witamina B3, witamina C, witamina K2MK7, znajdziesz tutaj także mazidło chłodzące.

Czasopismo Harmonia – źródło inspiracji

Dwumiesięcznik Harmonia dostarcza naszym czytelnikom rzetelną wiedzę i aktualne porady na temat zdrowego stylu życia. Jeśli cenisz wartościowe treści, czasopismo Harmonia spełni Twoje oczekiwania. Zapraszamy Cię do przeczytania tego wydania – prawdziwego źródła inspiracji i praktycznej wiedzy dotyczącej zdrowia i dobrego samopoczucia! Nasz sklep z suplementami diety szybko zrealizuje Twoje zamówienie.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.