Harmonia Czasopismo styczeń - luty 2023

Czasopismo Harmonia styczeń - luty

18.99
szt.
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 13.99
Paczkomaty InPost 13.99
Kurier FedEx 18.99
Kurier DPD 19.49
Kurier GLS 20
Poczta Polska 21.99
Kurier DPD 23.99
Kurier FedEx 23.99
Dostępność Mało
EAN 9772450250304

image


Dowiedz się więcej!

Czy nie jest to piękny moment, gdy możesz usiąść z gorącą filiżanką ulubionej herbaty lub kawy i zatopić się w ciekawej lekturze? Szczególnie, jeśli jest to czasopismo Harmonia, idealne dla każdego, kto dba o swoje zdrowie fizyczne oraz psychiczne!

Mnogość tematów poruszanych przez dwumiesięcznik Harmonia

W wydaniu dwumiesięcznika Harmonia na styczeń i luty 2023 roku, znajdziesz porady na temat zdrowego stylu życia, związanego z odpowiednią dietą, naturalnymi metodami wsparcia zdrowia oraz zachowaniem równowagi psychicznej.

W najnowszym numerze znajdziesz wartościowe artykuły, m.in.:

  • "Choroby układu czerwonokrwinkowego” dr Huberta Czerniaka;
  • "Jak zakończyć epidemię autyzmu" dr n.med. Piotra Witczaka;
  • "Jaką tajemnicę kryją dziąsła" lek. dent. Igora Dogockiego

oraz wiele innych ciekawych tekstów, których autorami są lekarze, pracownicy naukowi oraz autorytety z różnych dziedzin związanych ze zdrowym trybem życia. W wydaniu dwumiesięcznika Harmonia styczeń/luty 2023 przeczytasz również artykuł na temat suplementacji witaminą B12. Uzupełnianie niedoborów witamin poprzez suplementy diety w postaci kapsułek, proszku, tabletek czy kropli to rozwiązanie, z którego korzysta wiele osób. Nasz sklep z suplementami diety posiada w ofercie produkty Slavito, takie jak witamina B3 wspomagająca układ nerwowy, zmniejszająca uczucie zmęczenia i znużenia oraz poprawiająca kondycję skóry. Zamówisz u nas również mazidło chłodzące, które łagodzi ból mięśni i ścięgien.

Czasopismo Harmonia – Twój przewodnik po harmonijnym życiu

Układ czasopisma został zaplanowany w logiczny sposób. Treść podzielona jest na sekcje tematyczne, dzięki czemu łatwiej odnaleźć informacje, które nas interesują. Jeśli chcesz miło spędzić czas, a przy tym dowiedzieć się czegoś nowego, zamów czasopismo Harmonia!

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.