Wyciskarka pozioma AlfaPure - czarna

Wyciskarka pozioma AlfaPure - czarna

1999.90
szt.
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier FedEx pobranie- wysyłka wydłużona do 10 dni 0
Kurier FedEx- wysyłka wydłużona do 10 dni 0
Dostępność Mało
EAN 5907222003206

Uwaga! W związku z nieco dłuższym czasem oczekiwania na realizację zamówienia zawierającego wyciskarkę, zalecamy złożyć zamówienie z tym produktem osobno. 

Wyciskarka pozioma AlfaPure - czarna

image image

DLACZEGO WYCISKARKA ALFAPURE ?

Wyciskarka wolnoobrotowa to urządzenie do tłoczenia soku na zimno. Działanie polega na przeciśnięciu produktu przez bardzo wolno obracający się walec, który delikatnie go rozgniata. Proces ten jest bardzo powolny, co powoduje, że w uzyskanym soku składniki odżywcze pozostają nienaruszone. Wyciskarki działające na zasadzie prasy należą do najlepszych. Są najbardziej wydajne i pozwalają uzyskać sok najwyższej jakości. Takie wyciskarki nadają się do większości owoców, wszystkich warzyw, ziół i wszelkiej zieleniny. Soki przygotowane w takich urządzeniach pozwalają zachować zdrowie, urodę a nawet przedłużyć nasze życie. 

image


Dlaczego warto pić świeże soki? 

Witaminy i minerały znajdujące się w świeżo wyciśniętym soku są dużo lepiej i szybciej przyswajane przez nasz organizm niż po zjedzeniu surowego produktu. 

image image


Dlaczego soki wyciśnięte w ALFAPURE? 

Picie soku z warzyw i owoców zwiększa wchłanianie i przyswajanie substancji odżywczych. Sok z wyciskarki AlfaPure zawiera dużą ilość błonnika, który pozytywnie wpływa na nasz organizm. 
Soki przygotowane w wyciskarce wolnoobrotowej są bogate w żywe enzymy, które wspomagają trawienie, co oznacza , że odciążają jelita, trzustkę i wątrobę. W efekcie wspomagane organy nie muszą tak ciężko pracować, żeby dostarczyć niezbędnych do życia składników odżywczych. Soki zmniejszają kwasowość i obniżają poziom toksyn w organizmie.  Ilość enzymów produkowana przez nasz organizm przez całe życie jest ograniczona. Dlatego z wiekiem powinniśmy dostarczać naszemu organizmowi enzymy ze źródeł zewnętrznych, aby zyskać siłę oraz zachować zdrowie i zapobiegać chorobom wieku dorosłego. Dlatego tak ważne jest dostarczanie tych wartości odżywczych z zewnątrz. 


image


KOLOR SOKU MA ZNACZENIE !!!

Fitochemikalia to substancje odżywcze zawarte w warzywach i owocach.

Pełnią funkcję obronną i zwalczają zewnętrzne bodźce takie jak mikroorganizmy i szkodliwe insekty. Posiadają duże właściwości przeciwutleniające. Spożywanie fitochemikaliów wspomaga system odpornościowy organizmu i zapobiegają starzeniu się komórek. 


image

Świeży sok każdego dnia tylko z wyciskarką AlfaPure - zawsze pełen witamin, zawsze pełen kolorów ...

Wyciskarka AlfaPure to rewelacyjna wyciskarka wolnoobrotowa z przeznaczeniem do każdej kuchni. Niezwykle wytrzymałe materiały użyte w procesie produkcji pozwalają na używanie wyciskarki przez długie lata i czerpanie tylko i wyłącznie korzyści. Soki, sorbety, masła czy domowy makaron- z wyciskarką wolnoobrotową AlfaPure każdy posiłek można wzbogacić o coś nowego a zarazem wyjątkowego.

image


Zacznijmy zatem od początku...

POLSKA MARKA - w zasadzie jedyna wyciskarka wolnoobrotowa na rynku wyprodukowana pod polską marką, chodź sama produkcja AlfaPure odbywa się w Korei Południowej. Alfa to marka, która gości na polskim rynku już ponad 50 lat. Elektryczny sprzęt AGD jak wyciskarki, blendery czy domowe tłocznie do oleju marki Alfa posiadają dużo krótszą historię, jednak już dziś w wyniku wielu lat pracy możemy mówić o jakości i niezawodności.

GWARANCJA JAKOŚCI - ze względu na wyjątkowo trwałe i bezpieczne elementy (BPA Free) użyte w procesie produkcji, wyciskarka AlfaPure posiada aż 25-letnią gwarancję na silnik.

ZIELONE SOKI KAŻDEGO DNIA – dzięki ułożeniu wałka ślimakowego w poziomie, AlfaPure, jak żadna inna wyciskarka tłoczy soki z zielonych, włóknistych warzyw, ziół i liści.

SZEROKA GAMA FUNKCJI ALFAPURE sprawia, że codziennie można korzystać z wielu możliwości, jak np.:

1. wyciskanie soków z warzyw, twardych owoców, świeżych ziół oraz liści

2. funkcja mielenia

3. wykonanie deserów z mrożonych owoców w postaci sorbetów

4. przygotowywanie domowego makaronu.

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI - Wyciskarka AlfaPure, pomimo posiadania tak wielu różnych funkcji jest jednocześnie urządzeniem łatwym w obsłudze. Sam montaż czy demontaż urządzenia zajmuje kilka sekund. Nie potrzebne są żadne dodatkowe przyrządy, gdyż wyciskarka nie posiada elementów do skręcania.

PROSTE MYCIE - to również bardzo przyjemna wbrew pozorom czynność, która nie powinna zająć dłużej niż dwie minuty.


image


Nasza dieta to potężna broń w zwalczaniu wielu chorób. 

Owoce i warzywa to produkty, które są źródłem witamin, minerałów, przeciwutleniaczy oraz innych składników odżywczych. 

Soki pomagają nam łagodzić przewlekłe choroby, zwiększają długość naszego życia, dodają energii oraz sprzyjają ogólnie przyjętej kondycji. 

Wierzymy, że wyciskarka ALFAPURE dzięki technologii zmaksymalizowanego powolnego wyciskania, pozwoli Państwu zachować zdrową dietę i cieszyć się długim życiem. 

Jedno urządzenie, wiele funkcji i tylko same korzyści – to właśnie wyciskarka AlfaPure.


Dane techniczne:

Nazwa: AlfaPure
Marka: Alfa
Moc: 200 W
Napięcie: 230V / 50Hz
Waga: ok. 6 kg
Wymiary: 42 x 17 x 32 cm
Prędkość obrotowa: 63-75 obr./min.
Szeroki otwór wsadowy: 4,5 cm
Kraj produkcji: Korea Południowa

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.