Harmonia Czasopismo styczeń - luty 2023

Czasopismo Harmonia styczeń - luty

18.99
szt.
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 13.99
Paczkomaty InPost 13.99
Kurier FedEx 20
Kurier GLS 20
Poczta Polska 20
Kurier DPD 20
Poczta Polska- płatność przy odbiorze 21.99
Kurier DPD- płatnośc przy odbiorze 23.99
Kurier FedEx- płatność przy odbiorze 23.99
Dostępność Mało
EAN 9772450250304

image


Dowiedz się więcej!

Czy nie jest to piękny moment, gdy możesz usiąść z gorącą filiżanką ulubionej herbaty lub kawy i zatopić się w ciekawej lekturze? Szczególnie, jeśli jest to czasopismo Harmonia, idealne dla każdego, kto dba o swoje zdrowie fizyczne oraz psychiczne!

Mnogość tematów poruszanych przez dwumiesięcznik Harmonia

W wydaniu dwumiesięcznika Harmonia na styczeń i luty 2023 roku, znajdziesz porady na temat zdrowego stylu życia, związanego z odpowiednią dietą, naturalnymi metodami wsparcia zdrowia oraz zachowaniem równowagi psychicznej.

W najnowszym numerze znajdziesz wartościowe artykuły, m.in.:

  • "Choroby układu czerwonokrwinkowego” dr Huberta Czerniaka;
  • "Jak zakończyć epidemię autyzmu" dr n.med. Piotra Witczaka;
  • "Jaką tajemnicę kryją dziąsła" lek. dent. Igora Dogockiego

oraz wiele innych ciekawych tekstów, których autorami są lekarze, pracownicy naukowi oraz autorytety z różnych dziedzin związanych ze zdrowym trybem życia. W wydaniu dwumiesięcznika Harmonia styczeń/luty 2023 przeczytasz również artykuł na temat suplementacji witaminą B12. Uzupełnianie niedoborów witamin poprzez suplementy diety w postaci kapsułek, proszku, tabletek czy kropli to rozwiązanie, z którego korzysta wiele osób. Nasz sklep z suplementami diety posiada w ofercie produkty Slavito, takie jak witamina B3 wspomagająca układ nerwowy, zmniejszająca uczucie zmęczenia i znużenia oraz poprawiająca kondycję skóry. Zamówisz u nas również mazidło chłodzące, które łagodzi ból mięśni i ścięgien.

Czasopismo Harmonia – Twój przewodnik po harmonijnym życiu

Układ czasopisma został zaplanowany w logiczny sposób. Treść podzielona jest na sekcje tematyczne, dzięki czemu łatwiej odnaleźć informacje, które nas interesują. Jeśli chcesz miło spędzić czas, a przy tym dowiedzieć się czegoś nowego, zamów czasopismo Harmonia!

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.