Cordyceps (Cordyceps Sinensis)

Cordyceps (Cordyceps Sinensis)

169.90
szt.
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 13.99
Paczkomaty InPost 13.99
Kurier FedEx 18.99
Kurier DPD 19.49
Kurier GLS 20
Poczta Polska 21.99
Kurier DPD 23.99
Kurier FedEx 23.99
Dostępność Mało
EAN 2217173994083

Zawartość netto: 60 ml

  • 30 dni suplementacji

  • Ekstrakt 15:1 >20% beta glukanów 1,3/1,6

  • Butelka zawiera ekstrakt z 90 000 mg grzyba
  • Bez alkoholu - odparowany po procesie ekstrakcji
  • Szkło Miron chorniące przed UV

Maczużnik chiński, czyli grzyb Cordyceps sinensis znamy z tybetańskiej tradycji. Jego renoma wynikająca z unikalnych właściwości zdrowotnych sprawia, że jest suplementem pożądanym przez sportowców i osoby dbające o witalność.

Poznaj grzyb Cordyceps

Naturalnie Cordyceps sinensis spotykany jest w wysokogórskich rejonach Tybetu. Ma pasożytniczą naturę, jednak w przeciwieństwie do innych pasożytniczych grzybów funkcjonalnych nie infekuje drzew, a owady.

Wpływa to na jego postrzeganie w medycynie folkloru. Uznawano, że w grzybie zawarta jest życiowa energia roślinna i zwierzęca.Ze względu na trudności związane z jego zbieraniem i wynikającą z tego wysoką cenę naturalnie występującego grzyba Cordyceps, naukowcy opracowali metody kulturowania tego grzyba bez udziału owadów, aby uczynić go bardziej dostępnym i przystępnym cenowo.

Współczesne badania naukowe analizujące działanie grzybów Cordyceps i ich składników skupiają się głównie na wpływie na gospodarkę energetyczną, wydolność sportową i witalność.

Ekstrakt Cordyceps w płynie

Maczużnik chiński, czyli grzyb Cordyceps sinensis znamy z tybetańskiej tradycji. Jego renoma wynikająca z unikalnych właściwości zdrowotnych sprawia, że jest suplementem pożądanym przez sportowców i osoby dbające o witalność.

CS-4 (Cordyceps sinensis-4) jest jednym z najlepiej przebadanych, komercyjnie dostępnych gatunków grzyba Cordyceps. W naszym produkcie wykorzystany jest ekstrakt z grzybni CS-4 o nieskazitelnej jakości, bez domieszki skrobi ani ziaren.


Grzybnię maczużnika poddano podwójnej ekstrakcji: najpierw gorącą wodą, później alkoholem. W ten sposób wyciągamy pełne spektrum substancji aktywnych. Alkohol jest jednak tylko rozpuszczalnikiem, czyli narzędziem pojawiającym się na odpowiednim etapie. W gotowym produkcie, który trafia do Twoich rąk w butelce z fioletowego szkła, nie ma już ani kropli alkoholu.

Dla kogo Cordyceps Mushroom?

  • dla sportowców, niezależnie od stopnia zaawansowania
  • dla osób żyjących w ciągłym biegu
  • dla osób dążących do optymalnej witalności
  • dla tych, którzy mają dość zmęczenia


Jak stosować ekstrakt Cordyceps?

Płyn Cordyceps Mushroom możesz dodawać do przedtreningowego napoju, kawy, herbaty lub odżywczego szejka. Jest wiele sposobów na użycie grzybowego płynu w codziennej diecie. Jego łagodny smak pozwala na używanie go jako dodatek do wielu potraw i napojów.

Możesz też skorzystać ze standardowych metod suplementacji. Zawartość pipety dodaj do szklanki wody i wypij lub wpuść pod język na kilkanaście sekund i popij wodą.

Jedna porcja to 2 ML (2 pipety) ekstraktu na dobę.

Składniki:

Źródlana woda wielokrotnie filtrowana, ekstrakt z grzybni maczużnika chińskiego (Cordyceps sinensis (Berk.)) 15:, regulator kwasowości: kwas cytrynowy (naturalny), ekstrakt z owocu jarzębu pospolitego.

Przechowywanie ekstraktu

Po otwarciu opakowania przechowywać w lodówce.

Nasz ekstrakt w przeciwieństwie do pozostałych produktów na rynku nie posiada alkoholu jako konserwantu. Dzięki temu nie dostarczamy zbędnych procentów przyjmując grzyby, oraz zapewniamy łagodniejszą formę podania. W celu ustabilizowania ekstraktu i zabezpieczenia go przed rozwojem mikroorganizmów użyliśmy naturalnego kwasu cytrynowego oraz ekstraktu z owoców jarząbu pospolitego.

Całość zamknęliśmy w biofotoniczym szkle Miron, które pozwala na dłużej zachować właściwości ekstraktu w środku.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.