Ganoderma Lucidum (Reishi)

Ganoderma Lucidum (Reishi)

169.90
szt.
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 13.99
Paczkomaty InPost 13.99
Kurier FedEx 18.99
Kurier DPD 19.49
Kurier GLS 20
Poczta Polska 21.99
Kurier DPD 23.99
Kurier FedEx 23.99
Dostępność Mało
EAN 2217173994694

Objętość netto: 60 ml

  • 30 dni suplementacji

  • Owocniki grzybów
  • Ekstrakt 20:1 >30% beta glukanów 1,3/1,6

  • Butelka zawiera ekstrakt z 120 000 mg grzyba
  • Bez alkoholu - odparowany po procesie ekstrakcji
  • Biofotoniczne szkło ultrafioletowe Miron

Lakownica żółtawa, czyli popularny grzyb Reishi to istna skarbnica zdrowia. Przez wielu jest uważana za najpotężniejszy i najbardziej uniwersalny grzyb funkcjonalny.

Poznaj grzyb Reishi

Kształt owocnika grzyba Reishi to klasyczna huba. Wyróżnia go lśniąca powierzchnia pokryta żółto-czerwonym gradientem. Z natury zawiera bardzo obfity profil substancji aktywnych biologicznie. To bogactwo sprawia, że badacze coraz częściej biorą Reishi na tapet, odkrywając coraz więcej właściwości w badaniach naukowych.

Grzyb Reishi w azjatyckiej medycynie folkloru funkcjonuje tak długo (historia sięga nawet 4 tysięcy lat), że przylgnęły do niego dziesiątki potocznych określeń. Najbardziej wymowne przykłady to „grzyb nieśmiertelności” czy „grzyb życia”.

Współczesne badania z użyciem grzybów Reishi dotyczą jego wpływu m.in. na układ odpornościowy, samopoczucie i jakość snu, jednak lista stale się wydłuża. W przeszłości grzyb Reishi był bardzo drogi i ekskluzywny. Obecnie znane są metody uprawy tego grzyba. Dzięki temu praktycznie każdy może na własnej skórze doświadczyć jego niezwykłych właściwości.

Ekstrakt Reishi w płynie

Ten ekstrakt jest wyjątkowo silnie stężony. DER 20:1 oznacza, że każda część ekstraktu odpowiada dwudziestu częściom owocnika grzyba.

Dzienna porcja tego produktu (200 mg) odpowiada aż 4 gramom grzyba Reishi, a cała buteleczka to ekwiwalent aż 120 gramów!  Owocniki Reishi, z których przygotowano ten ekstrakt, uprawiane były na pniach lipy chińskiej w prowincji Zhejiang.


Dla kogo Reishi Mushroom?

  • dla osób przytłoczonych codziennym stresem
  • dla dbających o ciało i umysł
  • dla tych, którzy wiedzą, jak duże znaczenie ma profilaktyka zdrowotna
  • dla osób chcących żyć jak najdłużej w optymalnym zdrowiu


Jak stosować ekstrakt Reishi?

Możesz użyć płynu Reishi Mushroom w sposób standardowy, czyli rozpuszczając zawartość pipety w szklance wody i wypijając zawartość. Możesz też wpuścić zawartość pipety pod język, przytrzymać kilkanaście sekund i popić wodą.

Alternatywnie dla standardowych zastosowań możesz potraktować ten grzybowy płyn jako dodatek do innych napojów lub dań. Możesz go dodać do herbaty, kawy, smoothie lub jogurtu. W przypadku Reishi świetną bazą jest wieczorne kakao z opcjonalnym dodatkiem korzennych przypraw.

Jedna porcja to 2 ML (2 pipety) ekstraktu na dobę.

Składniki:

Źródlana woda wielokrotnie filtrowana, ekstrakt z owocników Reishi – lakownicy żółtawej (Ganoderma lucidum (Curtis) P. Karst.) 20:1, regulator kwasowości: kwas cytrynowy (naturalny), ekstrakt z owocu jarzębu pospolitego.

Przechowywanie ekstraktu

Po otwarciu opakowania przechowywać w lodówce.

Nasz ekstrakt w przeciwieństwie do pozostałych produktów na rynku nie posiada alkoholu jako konserwantu. Dzięki temu nie dostarczamy zbędnych procentów przyjmując grzyby, oraz zapewniamy łagodniejszą formę podania. W celu ustabilizowania ekstraktu i zabezpieczenia go przed rozwojem mikroorganizmów użyliśmy naturalnego kwasu cytrynowego oraz ekstraktu z owoców jarząbu pospolitego.

Całość zamknęliśmy w biofotoniczym szkle ultrafiloetowym Miron, które pozwala na dłużej zachować właściwości ekstraktu w środku.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.