Mushroom Complex (4 grzyby)

Mushroom Complex (4 grzyby)

169.90
szt.
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 13.99
Paczkomaty InPost 13.99
Kurier FedEx 18.99
Kurier DPD 19.49
Kurier GLS 20
Poczta Polska 21.99
Kurier DPD 23.99
Kurier FedEx 23.99
Dostępność Mało
EAN 2217173994465

Objętość netto: 60 ml

 • 30 dni suplementacji

 • Mieszanka 4 gatunków grzybów
 • Ekstrakty 15:1 - 20:1 >20% beta glukanów 1,3/1,6

 • Butelka zawiera ekstrakt z 120 000 mg grzybów
 • Bez alkoholu - odparowany po procesie ekstrakcji
 • Biofotoniczne szkło ultrafioletowe Miron

Płyn Mushroom Complex to grzyby witalne w najlepszym wydaniu. Znajdziesz w nim ekstrakty 4 grzybów w równych proporcjach.

Poznaj grzyb witalne

Grzyby witalne to określenie odnoszące się do różnych gatunków grzybów, które są wykorzystywane ze względu na ich potencjalne korzyści zdrowotne. Takie grzyby wykorzystywano w tradycji chińskiej, słowiańskiej i skandynawskiej.

Każdy z nich ma unikalne właściwości i jest stosowany do wspierania różnych aspektów zdrowia. Aktualnie o ich skuteczności wiemy nie tylko z ludowych przekazów, ale i ze stale rosnącej ilości badań naukowych.

Dla zdrowia grzyby stosowane są w różnej postaci, w tym jako różnego rodzaju ekstrakty. Dla uzyskania najwyższej jakości w Mushroom Complex każdy grzyb poddany został podwójnej ekstrakcji.

Ekstrakty z grzybów w płynie

W naszym produkcie grzybowe surowce poddano podwójnej ekstrakcji, używając i gorącej wody, i alkoholu, by wyciągnąć pełne spektrum składników z każdego grzyba zastosowanego w mieszance Mushroom Complex.

Czy to oznacza, że w płynie Mushroom Complex jest alkohol? Absolutnie nie! Alkoholu używano tylko jako rozpuszczalnika w procesie technologicznym. Można powiedzieć, że był substancją pomocniczą obecną na tylko jednym z etapów ekstrakcji, a której w finalnym produkcie już nie ma.


Uniwersalny profil składników sprawia, że Mushroom Complex nadaje się do stosowania o dowolnej porze roku i o dowolnej porze dnia. Suplementacja tą płynną mieszanką grzybowych ekstraktów będzie dobrym pomysłem zawsze, gdy odczuwasz potrzebę ogólnego wzmocnienia i wsparcia organizmu w codziennym funkcjonowaniu.

Dla kogo Mushroom Complex?Z Mushroom Complex skorzystać mogą m.in.:

 • sportowcy
 • osoby pracujące umysłowo
 • osoby przeciążone nadmiarem stresu
 • osoby poszukujące ogólnego wzmocnienia
 • osoby dbające o profilaktykę, by cieszyć się zdrowiem jak najdłużej


Jak stosować Mushroom Complex?

Podstawowa metoda spożycia płynu Mushroom Complex to rozpuszczenie zawartości pipety w szklance wody i wypicie. Popularną alternatywą jest zaaplikowanie płynu z pipety bezpośrednio do jamy ustnej, najlepiej pod język, a następnie po kilkunastu sekundach popicie go wodą.

Nie musisz się jednak ograniczać do wody. Płyn Mushroom Complex możesz dodawać do jakichkolwiek napojów (również gorących), np. do soku, herbaty lub kawy, a także do warzywno-owocowych smoothie lub owsianek. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia!

Jedna porcja to 2 ML (2 pipety) ekstraktu na dobę.

Składniki:

Źródlana woda wielokrotnie filtrowana, mieszanka ekstraktów z grzybów zawierająca: ekstrakt z owocników soplówki jeżowatej (Hericium erinaceus (Bull; Fr.) Pers.)  15:1 25%, ekstrakt z owocników Reishi – lakownicy żółtawej (Ganoderma lucidum (Curtis) P. Karst.) 20:1 25 %, ekstrakt z owocników błyskoporka podkorowego (Inonotus obliguus (Ach. Ex Pers.) Pilát) 15:1 25 %, ekstrakt z grzybni maczużnika chińskiego (Cordyceps sinensis (Berk.)), 15:1 (CS-4) 25 %, regulator kwasowości: kwas cytrynowy (naturalny), ekstrakt z owocu jarzębu pospolitego.

Przechowywanie ekstraktu

Po otwarciu opakowania przechowywać w lodówce.

Nasz ekstrakt w przeciwieństwie do pozostałych produktów na rynku nie posiada alkoholu jako konserwantu. Dzięki temu nie dostarczamy zbędnych procentów przyjmując grzyby, oraz zapewniamy łagodniejszą formę podania. W celu ustabilizowania ekstraktu i zabezpieczenia go przed rozwojem mikroorganizmów użyliśmy naturalnego kwasu cytrynowego oraz ekstraktu z owoców jarząbu pospolitego.

Całość zamknęliśmy w biofotoniczym szkle Miron, które pozwala na dłużej zachować właściwości ekstraktu w środku.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.