Niezależnie od tego, czy jesteś kobietą, dla której każdy nowy dzień to kolejna okazja do pielęgnacji swojego ciała, czy aktywnym mężczyzną, którego priorytetem jest sprawność fizyczna – każdy z nas dąży do tego, aby czuć się i wyglądać jak najlepiej. W świecie pełnym wyzwań, nasze ciała są wystawiane na nieustanną próbę. W tych okolicznościach odpowiednia pielęgnacja skóry i wsparcie stawów stają się nie tylko kwestią estetyki, ale przede wszystkim zdrowia.


Jak uporać się z tym problemem? Istnieje substancja, której naukowa nazwa jest równie ciekawa, co jej potencjalne właściwości.

MSM, czyli metylosulfonylometan, może pomóc Ci zmierzyć się z wyzwaniami codzienności.

  • MSM to źródło organicznej siarki, która występuje w naturze i jest istotnym składnikiem odżywczym potrzebnym do utrzymania naszego organizmu w dobrej kondycji. Substancja ta może wspierać układ ruchu, regenerację ścięgien i więzadeł, utrzymanie stabilności i integralności tkanki łącznej, a także stawy poprzez poprawę elastyczności i mobilności układu kostno-stawowego oraz ochronę połączeń kostnych i chrzęstnych.
  • MSM pomaga zmniejszać sztywność stawów, ból i stany zapalne po wysiłku fizycznym, a także zachować młody wygląd skóry, zmniejszając widoczność zmarszczek, oraz piękne paznokcie i włosy.

 

Czy wiesz, że siarka organiczna naturalnie występuje w niektórych roślinach, ale trudno jest uzyskać z diety jej wystarczającą ilość?

Siarka organiczna staje się więc dobrym wyborem dla każdego, kto pielęgnuje swoje ciało od wewnątrz oraz na zewnątrz. Stosowanie MSM może bowiem przynieść korzyści osobom dbającym zarówno o urodę, jak i sprawność fizyczną. Od niedawna, dzięki marce Slavito, jest to o wiele łatwiejsze.

 

Na rynku pojawił się nowy wieloskładnikowy suplement diety w formie proszku – MSM Siarka Organiczna. Oprócz metylosulfonylometanu, zawiera kolagen rybi z dorsza atlantyckiego (NatiCol®), witaminę C, glukozaminę, ekstrakty z cynamonu cejlońskiego i korzenia imbiru lekarskiego, chondroitynę, l-karnitynę, koenzym Q10, mangan, D-biotynę, molibden i selen. Poszczególne składniki uzupełniają i wzmacniają działanie MSM ukierunkowane na wsparcie zdrowia kości, mięśni i ścięgien, rozwój masy mięśniowej oraz dążenie do zachowania w dobrej kondycji skóry, włosów i paznokci

 

Zastosowana forma siarki organicznej to OptiMSM ®, czyli innowacyjna formuła wytwarzana w 4-etapowym procesie destylacji, aby zapewnić najlepszą jakość i bezpieczeństwo.