Sól do zmywarki

Sól w zmywarce oczyszcza wodę ze zbędnych minerałów, które powodowałyby zacieki na naczyniach oraz osadzanie się kamienia na elementach zmywarki. To sól zapewnia jej bezawaryjne działanie o wiele dłużej, dlatego warto pamiętać o jej regularnym uzupełnianiu.

Wkrótce w sprzedaży

13.90
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 13.99
Paczkomaty InPost 13.99
Kurier FedEx 18.99
Kurier DPD 19.49
Kurier GLS 20
Poczta Polska 21.99
Kurier DPD 23.99
Kurier FedEx 23.99
Dostępność Brak towaru
EAN 5907459601008

ZAWARTOŚĆ NETTO: 2 kg

Sól do zmywarki spełnia bardzo ważną funkcję. Regeneruje filtr wody, który dzięki niej może działać prawidłowo o wiele dłużej. Szczególnie ważne jest stosowanie soli, kiedy woda dostarczana do urządzenia jest twarda lub średnio twarda. Bez niej na naczyniach będą pojawiać się zacieki i białe plamy, a filtr wody będzie wymagał wymiany – to o wiele kosztowniejsze, niż używanie soli, czasami także nieopłacalne, przez co pozostaje jedynie wymiana zmywarki na nową. Może wydawać się, że nie ma znaczenia, jakiej soli używamy, jednak jest to bardzo ważne. Nie może to być sól kuchenna, morska czy himalajska – zawierają one różne minerały i dodatki, które dodatkowo zanieczyszczają filtr. Do zmywarki można stosować jedynie sól oczyszczoną z wszelkich minerałów, o odpowiedniej wielkości ziaren. Tylko wtedy mamy pewność, że odpowiednio dbamy o swoje urządzenie.

Podobnie jak inne nasze produkty, również Sól do zmywarki BALJA zapakowaliśmy w kartonowe opakowanie, które nadaje się do recyklingu. Specjalnie wyprofilowane otwarcie ułatwia dozowanie i ponowne zamkniecie opakowania. Sól pochodzi ze złóż znajdujących się w Polsce, dzięki czemu staramy się zmniejszyć ślad węglowy, jaki powstaje przy jej transportowaniu.

Czas, na jaki wystarczy sól, zależy głównie od twardości wody. Większość zmywarek wyposażono jest w kontrolki, które wskazują, kiedy soli brakuje.

Produkt odpowiedni dla wegan i wegetarian.

Z DUMĄ STWORZONO I WYPRODUKOWANO W POLSCE.

Karta charakterystyki

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.